Stendiehitusest

Stendiehitusest

Täpsemalt meie stendiehituse teenuse kasutamise võimalustest loe siit.

1. Stendide planeerimine ja kujundamine.
Hea ja toimiva messistendi kontseptsiooni loomisel tuleb lähtuda iga kliendi eesmärkidest ja soovidest. See on informatsioon, mis annab impulsi kogu edaspidisele tegevusele, et sünniks funktsionaalne ja personaalselt kliendi huvidest lähtuv disainilahedus. Meil on koostöö mitmete disaineritega, kes on tuntud oma kõrge professionaalsuse ja loovate ideede poolest.

2. Erikujundusega stendide teostus.
Erikujundusega messistendide teostus ja tehniliste lahenduste leidmine toimub tihedas koostöös disaineri, kogenud stendiehitaja ja kliendiga. Selline koostöö väldib eksponeerimise päeval asjatute probleemide tekkimise messihallis.

3. Konstruktsioonielemendid.
Kasutatavad moodulkonstruktsioonielemendid loovad võimaluse väga erinevate lahenduste saamiseks. Peamiselt kasutame alumiiniumprofiili ja valget värvi seinakilpe. Eritellimusel paigaldame erinevat värvi ja erinevast materjalist seinaelemente, samuti katame seinakilpe fototrükis kile ja  -kangaga, jm.  Väga populaarne on meie seinaelementide kasutamine erinevatel konverentsidel posterialustena.Tellida saab siit

4. Mööbel.
Pakume suurel valikul standardset mööblit (vitriinid, infolauad, lauad, toolid, baaritoolid jne.)  Tellida saab siit
Pakume ka eridisainiga mööblit, mis ei sisaldu meie teenuste loetelus. Vajalik on tellimuse esitamine vähemalt 3 nädalat enne sündmust. Taveco Disain pakub oma teenuseid (garderoobi- ja lavakonstruktsioon, lauad, toolid) ka esitluste, vastuvõttude korraldajatele.

5. Vaipkatted.
Pakume oma klientidele eri värvitoonides plaat- või rullvaipa. Vaiba hinnas sisaldub ka paigaldustasu koos turvakilega.
Rullvaiba puhul saab valida tumehalli, halli, sinise, punase ja rohelise tooni vahel.Tellida saab siit

6. Valgustid ja elektriseadmed.
Õigesti valitud ja piisav valgustus paneb Teie ekspositsiooni särama. Pakume valgusteid nii suuremate kui ka väiksemate stendide tarvis, samuti erinavate kujunduselementide tarbeks. Tellida saab siit

7. Kleeptähed, dekoortööd, akrüül- ja kihtklaasid jpm.
Pakume laia valikut väga erinevatest messiteenustest,  et ilmestada Teie erinevaid väljapanekuid.
Küsi täiendavat informatsiooni!